W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci  przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Promocja!

Akcja polega na zbieraniu punktów za kupowanie biletów/ karnetów. Po uzyskaniu odpowiedniej wymaganej ilości punktów, kibic może odebrać nagrodę. A tą będzie bezpłatny bilet na dowolny mecz po uzbieraniu 10 punktów.

Za co zdobywamy punkty?

1 pkt - za zakup biletu w przedsprzedaży (POK lub Internet)
7 pkt - za zakup karnetu na rundę (POK lub Internet*)

Karta Kibica

  • zapewnia identyfikację kibiców zgodnie z wymogami ustawy
  • upoważnia do zakupu biletu/karnetu oraz wejścia na stadion GKS Bełchatów
  • pozwala na zakup biletu/karnetu w niższych cenach
  • umożliwia zakup biletów w aplikacji internetowej bez wychodzenia z domu
  • umożliwia korzystanie z wielu zniżek w punktach partnerskich Karty Kibica
  • pozwala na udział w licznych akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych przez Klub

Kontakt

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, uwagi lub sugestie pisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

693 36 44 66 - tylko w godzinach otwarcia POK.

Pytania i odpowiedzi

Karta Kibica jest najprostszym sposobem na realizację ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która wymaga od klubów identyfikację osób na stadionie. Wprowadzenie Kart Kibica ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa kibiców podczas meczu poprzez eliminację osób, które mogłyby burzyć porządek na obiekcie, a po drugie przyspieszyć wejście na stadion przez nowoczesne kołowroty.

Stadion przy Sportowej 3 był zawsze bezpiecznym miejscem dla rodzinnej rozrywki a system kart ma być gwarantem utrzymania tego pozytywnego stanu z korzyścią dla wszystkich uczestników piłkarskiego widowiska.

Wystarczy zgłosić się osobiście do Punktu Obsługi Kibica (ulica 1 Maja) a tam wymagane dane osobowe (imię, nazwisko, pesel) zostaną naniesione na kartę. Karta Kibica kosztuje 5 zł i upoważnia m.in. do zakupu karnetu czy biletów na spotkania GKS.


Czym jest Karta Kibica GKS Bełchatów?

To dokument spełniający przede wszystkim funkcje identyfikacyjną poprzez naniesienie takich wymaganych danych osobowych jak imię, nazwisko, numer PESEL - stosownie do wymogów ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. 2009 Nr 62, poz 504). Karta Kibica spełnia jednocześnie funkcję karnetu i biletu.

Gdzie można wyrobić Kartę Kibica?
Kartę Kibica GKS Bełchatów można wyrobić w Punkcie Obsługi Kibica, który mieści się w trybunie południowej stadionu od. ul 1 Maja.

Ile kosztuje Karta Kibica?
Karta Kibica kosztuje 5 zł.

Jaki jest termin ważności Karty Kibica?
Karta Kibica ważna jest przez okres 36 miesięcy od dnia wyrobienia.

Skąd mogę dowiedzieć się o datę ważności mojej Karty Kibica?
Data ważności Karty Kibica jest drukowana każdorazowo przy zakupie biletu na wydruku informacji biletowej. Można także poprosić o wydruk takiej informacji w POK-u, bez zakupu biletu.

Co zrobić kiedy wygaśnie ważność mojej Karty Kibica?
Należy w takim wypadku udać się do Punktu Obsługi Kibica i poprosić o wydrukowanie nowej Karty Kibica (należy przy tym pamiętać, że należy to uczynić po dacie wygaśnięcia ważności karty). Koszt drugiej karty jest taki sam i wynosi 5 zł i termin ważności nowej karty również wynosi 36 miesięcy od daty wydania.
 
Co należy ze sobą zabrać do Punktu Obsługi Kibica?
Należy z sobą zabrać dokument potwierdzający tożsamość - dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub paszport. 

Jakie dane będą potrzebne?
Zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, kibic zobowiązany jest do podania imienia i nazwiska, numeru PESEL.

Czy muszę podawać adres zamieszkania i adres e-mail?
Nie te dane nie są wymagane i nie trzeba ich podawać, aby wejść na stadion. Te dane są niezbędne w celu zakupienia biletu przez naszą aplikację www. Dane te można samemu wprowadzić w aplikacji zakupu biletu w menu edycja konta.


Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a my postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć!

© 2012-2016 GKS "Bełchatów" S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie materiałów ze strony bez zgody klubu spowoduje automatyczne złamanie prawa.